08.11.2015 | Najzlato.sk

Na ktoré príležitosti sa hodí zlatý náramok?

Poradenstvo

Zlaté náramky patria medzi najobľúbenejšie šperky a pri rôznych príležitostiach môžu slúžiť dámam ako vkusný a štýlový módny doplnok. Náramky sú vyrábané zo žltého, bieleho i kombinovaného zlata, preto sa dajú jednoducho zladiť s oblečením. Vybrali sme pre vás štyri spoločenské udalosti, na ktorých vyniknete aj vďaka zlatému náramku.

Svadobná elegancia

Svadba patrí medzi honosné udalosti a zlaté šperky k nej jednoznačne patria. Či už ste nevesta, družička alebo bežná svadobná hostka. Svadbu reprezentuje biela farba, preto vám k šatám určite pristane náramok z bieleho zlata. Okrem pôsobivého vizuálneho dojmu ním vyjadríte aj symboliku svadby.

 

Zábava na plese

Plesy, bály, veselice. Spoločenské akcie, na ktoré sa chodíme zabávať veľmi radi. S plesom je už tradične spojená prehliadka nádherných rób, ktoré dopĺňajú elegantné zlaté šperky. Neviete sa rozhodnúť, aká farba náramku je pre vás vhodnejšia? Vyberte si náramok z kombinovaného zlata, ktorý svojím ligotom očarí plesových hostí.

 

Navždy sa zachová...

Na stužkovej slávnosti sa môžete ocitnúť vo viacerých pozíciách. Ako maturantka, mama či učiteľka. Ani v jednom prípade by ste však nemali zabudnúť na vkusnú ozdobu zápästia. Najviac si dajte záležať na vlastnej stužkovej, pretože tá je naozaj len raz za život. A príjemné spomienky na ňu môžu byť bohatšie o pochvaly na adresu vášho zlatého náramku.

 

Štýlovo aj do divadla

Návšteva divadla sa dnes už síce nepovažuje za takú slávnosť ako kedysi, spoločenská etiketa však stále platí. Najmä dámy sa do divadla rady parádia. Radosť z návštevy divadelného predstavenia prakticky súvisí s príležitosťou pekne sa obliecť. Náramok zo žltého zlata je ideálnou voľbou na upútanie pozornosti divadelnej sály.

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on