30.10.2015 | Najzlato.sk

4 netradičné príležitosti na obdarovanie partnerky zlatom

News

Každá žena žiari šťastím, keď ju partner prekvapí nečakaným darčekom. Špeciálne, keď jej podaruje nádherný zlatý prsteň alebo iný šperk zo zlata. Narodeniny, Vianoce alebo MDŽ sa síce počítajú, ale nie sú to veľmi originálne príležitosti na kúpu zlatého šperku pre milovanú ženu. Samozrejme, zlaté šperky nebývajú lacné a vzhľadom na svoju výnimočnosť ani nie sú určené na pravidelné nakupovanie. Skúste sa inšpirovať týmito netradičnými príležitosťami na obdarovanie partnerky zlatom:

1. Nový rok

Ako na Nový rok, tak po celý rok. Známe príslovie, ktoré môžete využiť na kúpu zlatého šperku. Pre vašu partnerku to bude jasný signál, že s ňou chcete prežiť šťastných 365 dní. A ako ich odštartovať lepšie než takýmto príjemným prekvapením?

 

2. Birmovné meniny

Ženy mužom často vyčítajú, že si nepamätajú dôležité dátumy a zabúdajú na sviatky. Absolvovala vaša partnerka birmovku a prijala birmovné meno, ktoré nájdete v kalendári? Prekvapte ju v tento deň a podarujte jej nádherný zlatý náramok. Bude si ho ceniť o to viac, že na svoje birmovné meniny by si možno ani sama nespomenula.

 

3. Zbavenie sa zlozvyku

Zlozvyky dokážu vzťah znepríjemniť a neraz kvôli nim vznikajú hádky. Dlho ste trvali na tom, aby prestala fajčiť a jej sa to konečne podarilo? Rozhodne si zaslúži odmenu. Po tomto zdvorilom geste bude mať pocit, že jej snaha za to stála a bude motivovaná vydržať. Ak by platil vzorec jeden odstránený zlozvyk = jedny zlaté náušnice, ženy by sa nerestí zbavovali bleskurýchlo.

 

4. Jednoducho len tak

Každá žena vám povie, že správny partner nepotrebuje na kúpu darčeka špeciálnu príčinu. V tomto tvrdení sa skrýva kus pravdy, tak prečo partnerku neobdarovať jednoducho len tak, bez dôvodu? V internetovom zlatníctve Najzlato.sk nájdete skutočne široký výber zlatých šperkov, ktorými svoju milovanú náramne potešíte.

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on