08.06.2016 | Najzlato.sk

AKÉ ZLATÉ ŠPERKY ZVOLIŤ NA VÁŠ VÝNIMOČNÝ SVADOBNÝ DEŇ ?

News | Poradenstvo

Chystáte sa na svoj najkrajší  deň vo Vašom živote?  Pripraviť všetko tak, aby bol nezabudnuteľný? V prípravách  na svadbu, treba pozornosť venovať nielen šatám, líčeniu a účesu. K doladeniu a celkovému vzhľadu Vás čaká zvoliť si vhodný šperk.  A aký šperk  je pre Vás ten pravý?

Na ruke by mala dostatočne vyniknúť práve Vaša svadobná obrúčka, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou každej svadby, takže všetky ostatné prstene ostávajú doma.  Výnimku má samozrejme snubný prsteň.

Šperky, ktoré si chcete vybrať by mali ladiť s Vašimi šatami, kyticou, alebo topánkami.  Najčastejším výberom sú šperky ladené do biela, alebo perly, ktorými sa nedá nič pokaziť.  Tento výber preferujú konzervatívnejšie nevesty.  K bielym šatám sa hodia aj pastelové farby, ako ružová, zelená, modrá, zlatá, či medená. Ak kyticu, ktorú ste si vybrali je v tmavých farbách, pokojne si môžete zvoliť  šperky v odtieňoch tmavších, ak je kytica farebná, vhodné sú farebné šperky.

Pri výbere šperkov, berieme do úvahy aj to, kde sa svadobný obrad odohráva.  Ak je to svadba na zámku,  aj šperky musia byť výraznejšie, drahšie a  luxusnejšie.  Ak ide o svadbu, ktorá je pod holým nebom, v záhrade, alebo na pláži zvoľte jednoduché šperky.

Ak ste si vybrali šaty luxusné, prepracovanejšie či ligotavé, Váš výber šperkov a doplnkov by mal byť jednoduchší.  A naopak pri výbere jednoduchých šiat sa nebojte siahnuť po výrazných šperkoch.

Náušnice vyberáte podľa zvoleného účesu, ale aj podľa typu tváre.  Ak chcete použiť  veľký honosný náhrdelník, náušnice vyberajte jednoduchšie, ak nechcete náhrdelník, zvoľte výrazné náušnice. Pri výbere zlatého náhrdelníka beriete do úvahy aký typ výstrihu máte, či máte šaty na ramienka, alebo bez. Vhodným elegantným doplnkom hlavne k šatám bez rukávov, alebo k trojštvrťovým rukávom je aj náramok.

 

Správne vybraté šperky dokážu oživiť nielen celkový vzhľad nevesty, ale aj zvýrazniť jej osobnosť. No nezabúdajte na to, že najkrajším šperkom na svadbe ste práve VY!

 

 

 

 

 

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on