03.02.2016 | Najzlato.sk

Valentínske tipy: 3 najkrajšie zlaté šperky so srdiečkom

News

14. február, meniny oslavuje Valentín. Deň, na ktorý túžobne čakajú všetky zaľúbené páry. Hlavne nežné pohlavie je plné očakávania, ako im milovaná polovička vyzná lásku. Valentín je predsa výnimočný. A aký je najkrajší valentínsky motív? Jednoznačne srdiečko.

Chcete partnerku obdarovať darčekom, ktorý si aj o pár rokov spojí s Valentínom? Sviatku zaľúbených najviac pristane zlatý šperk s motívom srdiečka.

Neviete slovami vyjadriť, čo k žene cítite? Nechajte za seba hovoriť symbol lásky. Vybrali sme pre vás 3 najkrajšie zlaté šperky so srdiečkom. Všetky nájdete v našom e-shope.

1. Prívesok s dvojitým srdcom

Príveskov so srdiečkom je naozaj veľa. Je ťažké vybrať najkrajší. Máte radi žlté zlato, ktoré primerane vyjadrí potrebnú noblesu? Potom sa vám bude páčiť zlatý prívesok s motívom dvojitého srdca. Je vyrobený zo 14-karátového zlata a vkusne vykladaný žiarivými zirkónmi. Nádherné dvojité srdce dokonale zdôrazní jedinečnosť Valentína. Kombinácia elegantného žltého zlata a jagavých kamienkov pohladí dušu každej dámy. Ani sa nenazdáte a prívesok si s radosťou navlečie na retiazku.

2. Náušnice s fialovým zirkónom

Spojenie zlata a oslnivého zirkónu je jednoducho fascinujúca. Čo poviete na náušnice v tvare srdca s fialovým kamienkom? Ak má vaša partnerka rada fialovú farbu, rozhodne ju nesklamete. Ženy milujú náušnice, ktoré vedia očariť. 14-karátové biele zlato a lesklý Swarovski zirkón presvedčia aj tú vašu. Uvidíte, že valentínske náušnice dopasuje hneď k najbližšiemu outfitu.

3. Prsteň s gravírovanými srdiečkami

Ak berieme do úvahy iba šperky, zlatý prsteň je azda najtradičnejším valentínskym darčekom pre ženu. Obávate sa, že to prsteňom uberá na originalite? Omyl. Dámy si ozdoby prstov na ruke tak obľúbili, že ich nikdy nemajú dosť. Prsteň z kombinovaného zlata s dvomi srdiečkami sa pôsobivo leskne a vyniká aj jemným gravírovaním. Kvalita 14-karátového zlata bude na ruke vašej partnerky perfektne žiariť.

 

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on