08.02.2016 | Najzlato.sk

Zásnuby na Valentína? 5 tipov ako ich vylepšiť

News

Zásnuby sú pre každú dámu jedinečným okamihom. Sen o šťastnom živote s milovaným partnerom sa v tom momente prvýkrát približuje skutočnosti. Žena má v podstate len dve možnosti: prijať alebo odmietnuť. Niekedy je rozhodnutie ťažšie, väčšina prípadov však končí svadbou. Ale čo muži? Tí majú s prípravou zásnub oveľa viac starostí. Všetko zariadiť, vybrať správny prsteň, vybrať vhodný moment, nesklamať. Páni to neradi pripúšťajú, ale zásnuby im zväčša uberú nejaký rôčik zo života.

Chystáte sa požiadať partnerku o ruku už o pár dní, na Valentína? Rýchlo sa inšpirujte našimi tipmi. Pripravte zásnuby, s ktorými budete obaja spokojní. Ako na to?

1. Neprezraďte sa

Ak spoločne uvažujete o zásnubách už dlhšie, počítajte s tým, že ich bude čakať práve na Valentína. Chcete ju prekvapiť? Nesmiete sa prezradiť, ale nie je to jednoduché. Čím viac sa budete snažiť, tým viac budete nápadnejší. Preto rozmýšľajte dopredu. Napríklad veľkolepú kyticu kvetov nemusíte kupovať. Objednajte si ju na určitý čas a kuriér vám ju donesie až po žiadosti o ruku.

2. Zložte jej básničku

Táto rada je určená najmä pánom s básnickým črevom. Že k nim nepatríte? Nevadí. Inšpirujte sa na internete. Podobných amatérskych básničiek tam nájdete neúrekom. Nebojte sa, vaša partnerka určite nebude pátrať, či ste ju celú vymysleli sám.

3. Kúpte prsteň na mieru

Výber zásnubného prsteňa? Muži majú pri tejto predstave neraz husiu kožu. Uvedomujú si, že zlatý zásnubný prsteň nie je ako ostatné, ktoré už partnerke darovali. Musí byť neodolateľný. Žiarivý. Prvotriedny. Číslo jedna. Taký, ktorý partnerku očarí. Obavám, že vyberiete zle, sa nevyhnete. Na čo všetko myslieť pri voľbe správneho zásnubného prsteňa sa dozviete aj v našom článku.

4. Navoďte atmosféru

Dokonalú romantickú atmosféru navoďte až vtedy, keď sa bude schyľovať k samotnej žiadosti o ruku. Ak budete prekypovať romantikou celý deň, pravdepodobne sa prezradíte. Ako vytvoriť romantickú náladu? Univerzálne rady nefungujú. Atmosféra závisí od miesta, na ktorom chcete milovanú ženu požiadať o ruku. Ak to chcete urobiť doma, môžete navariť chutnú večeru.

5. Nezabudnite na čokoládu

Láska ide cez žalúdok a sladkosti k nej nepochybne patria. Či už pred alebo po žiadosti o ruku, vychutnajte si spolu čokoládovú maškrtu. Kúpte takú, ktorú má najradšej, no zároveň ju nemávate často. Pri čokoládových radovánkach spomínajte na krásne chvíle, ktoré ste prežili. Alebo rozjímajte nad tými, ktoré vás ešte len čakajú.

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on