16.06.2016 | Najzlato.sk

NIEKOĽKO DôLEŽITÝCH RÁD, NA KTORÉ NEMôŽE NEVESTA ZABUDNÚŤ V DEŇ SVADBY

News | Poradenstvo

Plánujete svadbu? A ste si istá, že myslíte na všetko?  Váš vysnívaný deň sa blíži, pocity šťastia sa striedajú s pocitom stresu.

"Nezabudnem na nič? Stihnem to vôbec? Dopadne všetko dobre? Bude sa svadobčanom páčiť?"

Máme pre Vás pár rád, aby bola Vaša svadba taká, ako ste si ju vysnívali. Aby tento deň patril medzi tie najkrajšie dni Vášho života. :)

PRIPRAVIŤ SI ČASOVÝ HARMONOGRAM SVADBY

Najväčšou chybou neviest je, že si nepripravia podrobný harmonogram svadobného dňa. A nastáva chaos, stres a nič nestíhajú. Preto večer pred svadobným dňom si spíšte všetko, čo potrebujete do obradu stihnúť. Musíte byť naozaj detailné a nezabudnite zahrnúť aj čas, ktorý potrebujete na WC, sprchu či stretnutie s rodinou.

https://www.najzlato.sk/svadobne-obrucky-narcissus-z-bieleho-zlata-9ob00055

ZLADIŤ KYTICU S VÝZDOBOU

Veľa neviest si neuvedomuje, že kytica by mala byť zladená štýlovo aj farebne s výzdobou svadobnej sály.  Ak kyticu zladíte s výzdobou, môžete svadobný stôl nechať neozdobený (ušetríte peniažky) a ako výzdobu použijete Vašu kyticu.

NASADIŤ SI ZÁSNUBNÝ PRSTEŇ

Zásnubný prsteň ste si pred obradom zložili a pravdepodobne dali niekomu strážiť, aby Vám už manžel mal dať kde svadobnú obrúčku. :)  Po obrade si ho už môžete dať späť, na čo väčšina neviest zabudne tiež. Preto myslite na to, že ho treba čím skôr nasadiť späť.  

https://www.najzlato.sk/zlaty-zasnubny-prsten-karmelita-4pb00265

VYČLENIŤ SI DOSŤ ČASU NA ÚČES A MAKE-UP

Na svadobný účes a make-up počítajte aspoň dve hodiny. Mnohé nevesty podcenia čas, ktorý treba na tieto dve činnosti, najmä ak neboli predtým na skúške.  Takže ak nechcete byť pod stresom a v časovej tiesni, myslite pri plánovaní na dostatok priestoru pre Vašu krásu. :)

UŽIŤ SI SVOJ SVADOBNÝ DEŇ NA PLNO

Netrápte sa zbytočne vecami, ktoré už nemôžete zmeniť a sústreďte sa len na to pozitívne. Je to síce deň plný povinností a obyčajne nie je na ne dosť času. :) Nie je problém zabudnúť sa najesť či napiť, ale aj užiť si celý deň. Preto sa snažte vychutnať si celý deň najviac ako to len ide, lebo ubehne rýchlejšie ako sa môže zdať.

STRÁVIŤ CHVÍĽU S ČERSTVÝM MANŽELOM V SÚKROMÍ

Keďže po obrade Vám chcú všetci gratulovať a priať všetko najlepšie k manželstvu, vy neviete čo skôr, a najradšej by ste sa roztrhali, aby ste mohli stráviť chvíľu s každým. Ale uvedomte si, že táto Vaša špeciálna chvíľa sa nebude viac opakovať. Preto si "ukradnite" aspoň 5 minút pre seba, ktoré strávite len vy dvaja a vychutnáte si spoločne vaše šťastie. Potom sa môžete vrhnúť do davu a tešiť sa a oslavovať  spoločne.

Na záver všetkým nevestám prajeme, aby bol Váš svadobný deň tým najkrajším a nezabudnuteľným vo Vašom živote. A aj týchto zopár rád poslúži na to, aby ste sa vyhli niektorým omylom a užili si tento deň naplno a bez starostí. :)

https://www.najzlato.sk/svadobne-obrucky-remiel-11ob00220

 

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on