13.07.2016 | Najzlato.sk

Šnúrkové náramky - štýlový letný doplnok!

News | Inšpirácie

Leto je obdobie, kedy najviac vyniknú na žene šperky, ktoré si na seba zvolí. Ako ste na tom s náramkami? Patríte tiež medzi tie, ktoré ich milujú vo všetkých farbách, materiáloch a rôznych prevedeniach? V súčasnosti sa veľmi rozšírilo nosenie šnúrkových náramkov. Najčastejšie sa tieto náramky spájajú so symbolom priateľstva,  sympatie a solidarity. V tradíciách starých kultúr majú šnúrky ochranný význam a bohatú symboliku.

https://www.najzlato.sk/snurkovy-naramok-zlaty-kriz-s-fialovymi-kamienkami-13ms00003

Šnúrky bývajú v rôznych farbách a každá farba vyjadruje niečo iné. Napr. červená šnúrka ochraňuje majetok, telo aj ducha a pred čiernou mágiou. Modrá šnúrka vyjadruje očistu tela a priestoru aj uzdravenie a čierna šnúrka ochraňuje pred démonickými silami či ľudskou zlobou a hlúposťou. Do náramkov sa vkladajú rôzne prívesky, ktoré dodávajú náramku osobitú silu.

Sú dve skupiny ľudí, tí, ktorí nosia takéto náramky ako ochranu pred zlom a druhá, ktorí ju nosia preto, lebo je to trendy a in. Nech patríte do akejkoľvek skupiny, v našej ponuke nájdete krásne a štýlové šnúrkové náramky s rôznorodými zlatými ozdobami, s ktorými zaručene zažiarite a stanú sa Vaším obľúbeným doplnkom. 

https://www.najzlato.sk/snurkovy-naramok-so-zlatym-srdcom-s-kamienkami-13ms00007

Náramky tohto štýlu sú nositeľné v rôznych outfitoch. Sú vhodné na každodenné nosenie - aj na večeru s priateľmi. :) Dokážu oživiť Váš outfit a skrášliť Vaše zápästie. Môžete ich nosiť aj spolu s hodinkami, tak aby spolu ladili, pretože k letu sa takáto zostava skvele hodí.

Vyjsť z domu bez doplnkov je dosť fádne. A zvoliť si ako doplnok šnúrkový náramok, s tým naozaj nič nepokazíte. Práve naopak, keď je doplnený zlatými ozdobami, krásne Vás oživí!

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on