30.09.2015 | Najzlato.sk

Šperky na mieru: v čom spočíva ich čaro?

News

Chcete si objednať výrobu šperku na mieru? Na prvý pohľad to vyžaduje splnenie množstva podmienok. Musíte si premyslieť návrh, zhotoviť približný nákres a dohodnúť sa na cene. Celý proces je však pomerne jednoduchý a v Najzlato.sk vám s jeho realizáciou radi pomôžeme. Šperk na mieru je absolútne jedinečný darček, ktorý vám bude navždy pripomínať výnimočné okamihy.

Šperk podľa vlastných predstáv

Prehľadávate jeden zlatnícky e-shop za druhým, navštívili ste už všetky klenotníctva v meste a stále ste neobjavili svoj vysnívaný zlatý prsteň alebo zlatý náramok? Mali by ste zvážiť výrobu šperku na mieru. Už vás nemusí obmedzovať aktuálna ponuka zlatých šperkov, v ktorej ste navyše nenašli žiadny vyhovujúci klenot. Veľkosť, tvar, výber materiálu, voľbu drahého kameňa: to všetko prispôsobíme vašej fantázii. Výsledkom bude dokonalý unikát, ktorý nenájdete v ponuke žiadneho zlatníctva.

Najvyššia úroveň originality

Určite ste už počuli, že keď chcete niekoho obdarovať, nemusí ísť o luxusný dar. Stačí, ak bude podarovaný zo srdca. Napríklad podomácky vyrobené darčeky často považujeme za vzácnejšie ako drahé veci z obchodu, pretože sú vyrobené s láskou a výraznou mierou kreativity. Do kategórie špecifických darov jednoznačne patria aj šperky na mieru. Dá sa povedať, že ich môžeme zaradiť na úplnú špicu originálnych darčekov. Vyrobte pre svoju polovičku originálny klenot na zákazku a úspech máte zaručený. Predstava, že nosí šperk, ktorý je jediný na svete, ju naplní neopísateľnou radosťou.

Už neraz sa nám podarilo premeniť tajné želania zákazníkov na skutočnosť. Výrobu klenotov na zákazku vnímame ako dôležitú a perspektívnu službu, pretože originálny dizajn sa vždy veľmi cení. Špeciálny šperk na mieru môžete mať doma aj vy. Pri jeho nosení vás bude napĺňať nenahraditeľný pocit hrdosti.

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on

A photo posted by Najzlato (@najzlato.sk) on